KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15893219
nr 1589 3219
Ingvar Wiede
(1921-1987), Sverige
Oljemålning, Signerad, Strandbild Skrea. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 37x51 cm
Sven Ingvar Wiede, svensk bildkonstnär född 1921, död 1987 .
Utrop:
500 kr
måndag 8 januari 2024
kl 20:17:28
Ingvar Wiede
Läs mer om Ingvar Wiede